به گزارش لوکتو پس از چند سال بالاخره ساخت بازی GTA 6 به‌صورت رسمی از سوی راک استار تایید شد. با وجود تایید این خبر از سوی راک‌ استار، هیچ اخبار یا جزییات دیگری در مورد بازی GTA 6 و زمان عرضه آن گفته نشده است. راک‌ استار تنها با انتشار بیانیه زیر به این موضوع اشاره کرده است:

«با توجه به طول عمر بسیار طولانی بازی GTA V، سوال‌های شما درباره قسمت بعدی این مجموعه به‌صورت کاملا واضح به گوش ما رسیده است. هدف ما در هر پروژه جدیدی که آغاز می‌کنیم، این است که پیشرفت قابل توجه‌ای نسبت به عناوین گذشته خود داشته باشیم؛ و حالا می‌توانیم تایید کنیم که توسعه قسمت بعدی سری بازی GTA در مراحل پیشرفته قرار دارد و به خوبی پیش‌ می‌رود. مشتاقانه منتظریم تا به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری از این بازی با شما به اشتراک بگذاریم.»

با توجه به این بیانیه، هنوز حتی نام بعدی بازی مشخص نیست و ممکن است نامی به‌جز GTA 6 یا همان GTA VI مدنظر راک استار باشد. احتمال دارد که داستان بازی GTA 6 در شهر Vice City اتفاق بیوفتد. مشخص نیست که محیط بازی نسبت به GTA V بزرگ‌تر است یا خیر. حتی این موضوع هم مشخص نشده که بازی دارای یک شخصیت است یا بیشتر از یک شخصیت قابل کنترل وجود خواهد داشت.

راک استار معمولا در طول زمان ساخت بازی‌ها به این فرایند اشاره نمی‌کند و اگر این بار نیز چنین اتفاقی افتاده باشد، می‌توان انتظار داشت که بازی GTA 6 در کمتر از دو سال آینده منتشر شود. شنیده‌ها حاکی از آن است که اولین اخبار رسمی بازی، پاییز سال آینده منتشر خواهند شد. باید منتظر ماند و دید!

با اینکه هنوز هیچ اطلاعاتی از بازی GTA 6 نشده و راک‌استار هیچ صحبتی درباره این بازی نکرده است، اما شایعات مربوط به این بازی بسیار فراوان هستند. گاهی برخی از این شایعات خیلی عجیب هستند اما با وجود نام بزرگی مانند راک‌استار و توانایی‌های ثابت  شده این شرکت، حتی به وقوع پیوستن این شایعات باورنکردنی هم دور از ذهن نیستند. با این وجود تمام شایعات بازی GTA 6 در یک ویدیو گرداوری شده که می‌توانید از لوکتو تماشا کنید.