سرور مجازی مخصوص بازدید خودکار

سرور مجازی مخصوص بازدید خودکار

 

بسیاری از کاربران به دلیل عدم دسترسی به یک اینترنت پایدار با قیمت مناسب، امکان فعالیت در سامانه فیکس رنک یا وب سایت های مشابه را نخواهند داشت. این گروه از کاربران می توانند با تهیه یک سرور مجازی به راحتی و با کمترین هزینه به یک کامپیوتر مستقل و اختصاصی در یکی از دیتاسنترهای معتبر آلمان دسترسی پیدا کنند تا بتوانند تمامی فعالیت هایی را که از طریق اینترنت شخصی شان امکان انجام آنها را ندارد به راحتی از طریق این کامپیوترهای مجازی انجام دهند. عملکرد این سرورهای مجازی کاملا مشابه کامپیوتر و یا لپ تاپ شخصی کاربر بوده ( با سیستم عامل ویندوز ) و پس از خریداری یکی از پلن های موجود، کاربر به راحتی می توانید از طریق راهنماهای ارائه شده در این صفحه به سرور مجازی خود متصل شود.

با توجه به استفاده از هاردهای پرسرعت در راه اندازی سرورهای مجازی آذردیتا، با خرید یکی از سرورها، کاربر به راحتی می توانید به صورت همزمان در ۲ تا ۳ وب سایت مشابه فعالیت نموده و بازدید و یا درآمد کسب کند. با توجه به اینکه برای هر سرور مجازی از یک آی پی اختصاصی استفاده شده است تمامی بازدیدها و کلیک های انجام شده توسط کاربر از طریق سرورهای مجازی، کاملا معتبر بوده و هیچگونه تاثیر نامطلوبی در بازدیدها و کلیک های ارسالی کاربر نخواهد داشت.

 

برای اتصال به سرور، به نرم افزار  Remote Desktop Connection نیاز خواهید داشت. این نرم افزار به صورت پیش فرض و رایگان در سیستم های عامل های ویندوز موجود است و با یک جستجو ساده در استارت منو، می توانید آن را پیدا کنید. پس از باز کردن نرم افزار Remote Desktop Connection با پنجره کوچکی مواجه می شوید، در وسط این پنجره فیلدی تحت عنوان Computer وجود دارد. آی پی مخصوص سرور خود را در این فیلد وارد کرده و روی کلید Connect کلیک کنید.

 

پس از چند ثانیه، پنجره جدید باز می شود. در این پنجره گزینه Use another account را انتخاب کرده و در فیلد User name نام کاربری و در فیلد Password رمز عبورتان را وارد نمایید. سپس تیک گزینه Remember my credentials را زده و روی کلید Ok کلیک کنید. صبر کنید تا مراحل اتصال به صورت خودکار انجام شود. پس از اتصال به سرور، پنجره ویندوز روی سرور مجازی برای شما نمایش داده می شود.

برای توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید

برای آموزش اتصال به سرور مجازی ویندوز با گوشی آندروید اینجا کلیک کنید

 

حال که به ویندوز اختصاصی نصب شده روی سرور مجازی دسترسی دارید، مشابه سیستم عاملی شخصی تان، می توانید نرم افزار فایرفاکس را روی این سرور مجازی نصب کرده و فعالیت حرفه ای تان را آغاز نمایید. ممکن است به دلیل سرعت اینترنت ایران، کمی تصویر با تاخیر نمایش داده شود. برای بهبود این شرایط می توانید پس از باز کرده پنجره Remote Desktop Connection، گزینه Options را انتخاب کرده و وارد سربرگ Display شوید، سپس در این سربرگ از منو آبشاری موجود در بخش Colors گزینه High Color (16 bit) را انتخاب نمایید. این تنظیم ممکن است باعث کاهش کیفیت تصویر شوید، اما سرعت استفاده از آن را افزایش می دهد.

 

برای مشاهده پلن ها و خرید سرور مجازی مخصوص بازدید خودکار اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *